Prodej bytu 3+1 68 m², Uherské Hradiště

Cena: 3.590.000 Kč vč. provize

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 3+1 v Mařaticích – městské části Uherského Hradiště. Na bytu neváznou žádné zástavy, prodávat se bude jako vyplacený s možností převodu do osobního vlastnictví a financování hypotečním úvěrem.

Užitná plocha bytu, který se nachází ve zvýšeném přízemí čtyřpatrového bytového domu, činí 68 m². Bytový dům prošel celkovou revitalizací, okna jsou plastová. Samotný byt se nachází v původním stavu, nový majitel tak může provést rekonstrukci dle svých představ.

Z chodby (5,7 m²) jsou přístupné dva pokoje (20 m² a 13 m²) a kuchyně (10 m²). Do třetího pokoje (12 m²) se vchází z obývacího pokoje a náleží k němu zasklená lodžie (4,3 m²). Z pokojů a lodžie je příjemný výhled do vnitrobloku se zelení. Z chodby se vstupuje také do koupelny (2,7 m²) a na samostatnou toaletu (0,9 m²). Obývací pokoj a kuchyně jsou orientovány na severozápad, pokoje na jihovýchod. K bytu náleží prostorný zděný sklep.

Lokalita je velmi dobře dostupná pravidelnými linkami MHD, cestu do centra města Uherského Hradiště zvládnete autem do 5 minut. V blízkosti bytového domu se nachází základní i mateřská škola, prodejna potravin, lékárna, hospůdka, cukrárna a hřiště.

Průkaz energetické náročnosti zatím nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. S vyřízením hypotéky a financováním rádi pomůžeme. Více informací o procesu koupě se dozvíte níže.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o prohlídku bytu, ozvěte se nám, budeme se těšit.

Parametry nemovitosti

Konstrukce

Cihlová
.

Výměry

Plocha užitná: 68 m²
Lodžie: 4,3 m²
Sklep: 12 m²

Vlastnictví

Družstevní

Vytápění objektu

Ústřední dálkové

Ohřev vody

Dálkový vodovod

Z

Stav

Původní

Fotogalerie

1) Kontakt - telefon/e-mail

Spojíme se, zjistíme vaše požadavky a sdělíme vám detailnější informace o nemovitosti. V případě vašeho zájmu se domluvíme na prohlídce.

2) Prohlídka

Domluvíme si termín prohlídky, abyste zjistili, zda se vám nemovitost líbí. Na prohlídku s sebou můžete vzít odborného konzultanta, právníka či svoje příbuzné.

p

3) Více informací

Pro více informací o nemovitosti obstaráme projektovou dokumentaci k objektu, pokud je dochována. Zodpovíme vám také další konkrétní dotazy ohledně nemovitosti.

4) Financování

V případě financování nemovitosti hypotečním úvěrem projdeme vaše možnosti ohledně získání hypotéky s naším specialistou. Navrhneme pro vás vhodné řešení a pomůžeme s vyřízením hypotéčního úvěru.

5) Rezervace

V případě vašeho vážného zájmu sepíšeme trojstrannou rezervační smlouvu. V této se prodávající zaváže prodat vám nemovitost, my jako realitní kancelář se zavážeme zprostředkovat prodej nemovitosti a vy jako kupující se zavážete nemovitost koupit. Vzor rezervační smlouvy vám bude předem zaslán, abyste si smlouvu mohli v klidu prostudovat s Vaším advokátem. Následně uhradíte blokovací depozitum na účet naší realitní kanceláře, případně jeho platba proběhne jiným způsobem dle naší vzájemné domluvy. Nemovitost pak bude stažena z inzerce a rezervována pro vás

6) Kupní smlouva, smlouva o úschově

Jako realitní kancelář hradíme vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově. Smlouvy vám budou v připraveném znění poslány k nahlédnutí a k připomínkování. Po odsouhlasení smluv všemi smluvními stranami zajistíme jejich podpis.

7) Hlídání procesu koupě

Naše realitní kancelář bude jako vedlejší účastník hlídat celý proces koupě a převod vlastnického práva, případně zástavních či jiných práv. Dohlédneme na řádné předání nemovitosti novému majiteli a výplatu kupní ceny prodávajícímu. Zajistíme taktéž předání průkazu energetické náročnosti budovy (PENB).

8) Předávací protokol

Vyhotovíme předávací protokol jakožto oficiální potvrzení předání a převzetí nemovitosti. V tomto protokolu budou mimo jiné uvedena všechna média, která se budou po předání nemovitosti převádět na nového majitele. Pomůžeme vám zjistit, co vše bude potřeba k úspěšnému a rychlému přepisu elektřiny, vody, plynu, internetu a dalších služeb.

9) Závěr

Realitní kancelář bude kontrolovat proces koupě až do okamžiku, kdy bude nemovitost předána kupujícímu, kupní cena bude vyplacena prodávajícímu a bude zajištěn přepis energií na vás jako na nového vlastníka nemovitosti.

 

Kontakt

+420 775 744 591
info@remitreal.cz