Prodej stavebního pozemku 806 m²,

Ostrožská Nová Ves

REZERVOVÁNO

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek pro stavbu rodinného domu na okraji obce Ostrožská Nová Ves. Rozloha pozemku činí 806 m², šíře je cca 44 metrů, délka pak cca 17 – 22 metrů. V katastru nemovitostí je veden jako zahrada a v územním plánu obce spadá do zóny BI – plochy pro individuální bydlení. Vzhledem k velikosti je možné pozemek rozdělit na 2 parcely pro výstavbu 2 samostatných rodinných domů, případně dvojdomku.

Pozemek je oplocen a v současné době se na něm nachází ovocné stromy, které budou před předáním novému majiteli vykáceny. Přímo k pozemku vede obecní zpevněná komunikace. Z inženýrských sítí je v dosahu cca 10 metrů od hranice pozemku vodovod (vlastník Slovácké vodárny a kanalizace, a.s.) a kanalizace ve vlastnictví obce Ostrožská Nová Ves. Plynovod se nachází cca 20 metrů od hranice pozemku. Přímo na pozemek bude přivedena elektřina – přípojka k elektrické síti se aktuálně buduje, předpokládaný termín připojení 30.6.2023. Přípojky k ostatním sítím zde nejsou. Koeficient zastavěnosti pozemku činí 70 %. V případě výstavby 2 rodinných domů bude možné vybudovat až 2 parkovací místa pro každý dům.

Jelikož se pozemek nachází na klidném okraji obce, nabízí možnost k vybudování příjemného bydlení. V obci Ostrožská Nová Ves naleznete veškerou občanskou vybavenost – prodejny ENAPO, COOP, kavárna, hospůdka, restaurace, pošta, mateřská škola, základní škola, lékaři. Nabízí také kulturní a sportovní vyžití – komunitní centrum, in-line dráha, golfové hřiště, přírodní koupaliště, k procházkám a vyjížďkám na kole přímo vybízí nádherná Novoveská štěrková jezera. Relaxaci se můžete oddat v Novoveských lázních. Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost – autobus, vlak. Města Uherské Hradiště a Veselí nad Moravou jsou od Ostrožské Nové Vsi vzdáleny cca 9 km.

Parametry nemovitosti

.

VýměrA

Celková plocha pozemku: 806 m²
,

šířka pozemku

cca 37 – 44 metrů

Vlastnictví

Osobní

Využití pozemku

Pozemek určený k bydlení.

Z

Příjezd a přístup

Ze zpevněné obecní komunikace.

Svažitost

Pozemek je z větší části rovinatý, v zadní části se svažuje směrem nahoru.

p

Inženýrské sítě

Na pozemek bude přivedena elektřina. Vodovod a kanalizace jsou vedeny v komunikaci před pozemkem, plyn v dosahu.

Postup koupě

1) Kontakt - telefon/e-mail

Spojíme se, zjistíme vaše požadavky a sdělíme vám detailnější informace o nemovitosti. V případě vašeho zájmu se domluvíme na prohlídce.

2) Prohlídka

Domluvíme si termín prohlídky, abyste zjistili, zda se vám nemovitost líbí. Na prohlídku s sebou můžete vzít odborného konzultanta, právníka či svoje příbuzné.

p

3) Více informací

Pro více informací o nemovitosti obstaráme projektovou dokumentaci k objektu, pokud je dochována. Zodpovíme vám také další konkrétní dotazy ohledně nemovitosti.

4) Financování

V případě financování nemovitosti hypotečním úvěrem projdeme vaše možnosti ohledně získání hypotéky s naším specialistou. Navrhneme pro vás vhodné řešení a pomůžeme s vyřízením hypotéčního úvěru.

5) Rezervace

V případě vašeho vážného zájmu sepíšeme trojstrannou rezervační smlouvu. V této se prodávající zaváže prodat vám nemovitost, my jako realitní kancelář se zavážeme zprostředkovat prodej nemovitosti a vy jako kupující se zavážete nemovitost koupit. Vzor rezervační smlouvy vám bude předem zaslán, abyste si smlouvu mohli v klidu prostudovat s Vaším advokátem. Následně uhradíte blokovací depozitum na účet naší realitní kanceláře, případně jeho platba proběhne jiným způsobem dle naší vzájemné domluvy. Nemovitost pak bude stažena z inzerce a rezervována pro vás

6) Kupní smlouva, smlouva o úschově

Jako realitní kancelář hradíme vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově. Smlouvy vám budou v připraveném znění poslány k nahlédnutí a k připomínkování. Po odsouhlasení smluv všemi smluvními stranami zajistíme jejich podpis.

7) Hlídání procesu koupě

Naše realitní kancelář bude jako vedlejší účastník hlídat celý proces koupě a převod vlastnického práva, případně zástavních či jiných práv. Dohlédneme na řádné předání nemovitosti novému majiteli a výplatu kupní ceny prodávajícímu. Zajistíme taktéž předání průkazu energetické náročnosti budovy (PENB).

8) Předávací protokol

Vyhotovíme předávací protokol jakožto oficiální potvrzení předání a převzetí nemovitosti. V tomto protokolu budou mimo jiné uvedena všechna média, která se budou po předání nemovitosti převádět na nového majitele. Pomůžeme vám zjistit, co vše bude potřeba k úspěšnému a rychlému přepisu elektřiny, vody, plynu, internetu a dalších služeb.

9) Závěr

Realitní kancelář bude kontrolovat proces koupě až do okamžiku, kdy bude nemovitost předána kupujícímu, kupní cena bude vyplacena prodávajícímu a bude zajištěn přepis energií na vás jako na nového vlastníka nemovitosti.

 

Kontakt

+420 775 744 591
info@remitreal.cz