Prodej vinného sklepa, Polešovice

Cena: 590.000 Kč vč. provize RK 

Popis nemovitosti

Tento malebný vinný sklípek se nachází ve vinařské obci Polešovice. Jeho vnitřní výměra činí 28 m2 a stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 231 m2. Pozemek je částečně svažitý – svažitou část vyplňují okrasné dřeviny a keře, a zajišťují tak dostatečné soukromí. Kolem pozemku vede z obou stran obecní komunikace. Z jedné je přístup na pozemek zajištěn schodištěm se zábradlím. Plocha nad sklepem (sklep se nachází pod úrovní komunikace) je zatravněná. V nedaleké blízkosti naleznete polešovické vinohrady.

Před vchodem do sklepa se nachází vydlážděná plocha vhodná k posezení. Vstupní dveře jsou zabezpečeny uzamykatelnou kovanou mříží, stejně tak průčelí sklepa je zdobeno stylovým kovaným nápisem. Vnitřní podzemní část s cihlovou klenbou nabízí dostatek prostoru pro posezení (délka 9,9 m, šířka 2,8 m), klenba sklepa je dostatečně vysoká a umožňuje bezproblémový pohyb i vyšším osobám (výška v nejvyšším bodě 2,2 m). Sklep je připojen k elektrické síti (elektroměr umístěn ve sklepě, instalováno vnitřní osvětlení, možnost zapojení elektrospotřebičů), vodovodnímu řadu (možnost umístit dřez) a kanalizaci.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejlepší nabídce. Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se nám!

Parametry nemovitosti

Konstrukce

Cihlová
.

Výměry

Plocha užitná: 28 m²
Plocha pozemku: 231 m²

Vlastnictví

Osobní

Vytápění objektu

Ohřev vody

 –

Z

Stav

Velmi dobrý

Pozemek

Výměra pozemku je 231 m2. Pozemek je částečně svažitý (osázeno okrasnými keři a dřevinami), částečně vydlážděný. Plocha nad sklepem je zatravněná.

p

Inženýrské sítě

Voda: Objekt je napojen na vodovodní řad, voda zavedena přímo do sklepa.
Kanalizace: Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace.
Elektřina: Objekt je napojen k elektrické síti (230 V),  instalováno vnitřní osvětlení.
Plyn: Plyn do objektu není zaveden.

Fotogalerie

1) Kontakt - telefon/e-mail

Spojíme se, zjistíme vaše požadavky a sdělíme vám detailnější informace o nemovitosti. V případě vašeho zájmu se domluvíme na prohlídce.

2) Prohlídka

Domluvíme si termín prohlídky, abyste zjistili, zda se vám nemovitost líbí. Na prohlídku s sebou můžete vzít odborného konzultanta, právníka či svoje příbuzné.

p

3) Více informací

Pro více informací o nemovitosti obstaráme projektovou dokumentaci k objektu, pokud je dochována. Zodpovíme vám také další konkrétní dotazy ohledně nemovitosti.

4) Financování

V případě financování nemovitosti hypotečním úvěrem projdeme vaše možnosti ohledně získání hypotéky s naším specialistou. Navrhneme pro vás vhodné řešení a pomůžeme s vyřízením hypotéčního úvěru.

5) Rezervace

V případě vašeho vážného zájmu sepíšeme trojstrannou rezervační smlouvu. V této se prodávající zaváže prodat vám nemovitost, my jako realitní kancelář se zavážeme zprostředkovat prodej nemovitosti a vy jako kupující se zavážete nemovitost koupit. Vzor rezervační smlouvy vám bude předem zaslán, abyste si smlouvu mohli v klidu prostudovat s Vaším advokátem. Následně uhradíte blokovací depozitum na účet naší realitní kanceláře, případně jeho platba proběhne jiným způsobem dle naší vzájemné domluvy. Nemovitost pak bude stažena z inzerce a rezervována pro vás

6) Kupní smlouva, smlouva o úschově

Jako realitní kancelář hradíme vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově. Smlouvy vám budou v připraveném znění poslány k nahlédnutí a k připomínkování. Po odsouhlasení smluv všemi smluvními stranami zajistíme jejich podpis.

7) Hlídání procesu koupě

Naše realitní kancelář bude jako vedlejší účastník hlídat celý proces koupě a převod vlastnického práva, případně zástavních či jiných práv. Dohlédneme na řádné předání nemovitosti novému majiteli a výplatu kupní ceny prodávajícímu. Zajistíme taktéž předání průkazu energetické náročnosti budovy (PENB).

8) Předávací protokol

Vyhotovíme předávací protokol jakožto oficiální potvrzení předání a převzetí nemovitosti. V tomto protokolu budou mimo jiné uvedena všechna média, která se budou po předání nemovitosti převádět na nového majitele. Pomůžeme vám zjistit, co vše bude potřeba k úspěšnému a rychlému přepisu elektřiny, vody, plynu, internetu a dalších služeb.

9) Závěr

Realitní kancelář bude kontrolovat proces koupě až do okamžiku, kdy bude nemovitost předána kupujícímu, kupní cena bude vyplacena prodávajícímu a bude zajištěn přepis energií na vás jako na nového vlastníka nemovitosti.

 

Kontakt

+420 775 744 591
info@remitreal.cz