Prodej RD 58 m², Staré Město u Uherského Hradiště

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Jako přímí majitelé nabízíme k prodeji rodinný dům ve Starém Městě u Uherského Hradiště. V loňském roce prošel celkovou rekonstrukcí – byly provedeny nové rozvody elektřiny, vytápění včetně nových radiátorů, vnitřní omítky, nivelace a položení podlah (vinyl, keramická dlažba), nové dveře (vstupní – plast, interiérové – dřevo, laminát), plastová okna (trojsklo), keramické obklady, sanitární vybavení, bojler, elektrokotel, kuchyňská linka. Z vnější strany domu bylo v rámci rekonstrukce provedeno zateplení (minerální vata) a nové fasádní omítky.

Celková užitná plocha domu činí 58 m², nachází se zde tři obytné místnosti, chodba, samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. Aktuálně neobytné podkroví je přístupné přes vyklápěcí půdní schody.

Do domu se vchází přes dvorek zabezpečený uzamykatelnými ocelovými vraty. Ze vstupní chodby vedou samostatné vstupy do ložnice, jídelny/obývacího pokoje s kuchyňským koutem, WC a do koupelny. Třetí pokoj navazuje na jídelnu/obývací pokoj. Ložnice je orientována na jihovýchod, zbylé dva pokoje na severozápad. Dvorek má stejně jako ložnice jihovýchodní orientaci a přímo vybízí k rannímu posezení s kávou. Svůj vůz můžete parkovat přímo před domem na obecním pozemku.

Vytápění domu zajišťuje elektrokotel a krbová kamna na tuhá paliva. Samozřejmostí je připojení k vodovodnímu řadu (ohřev teplé vody elektrickým bojlerem) a k veřejné kanalizaci. Zemní plyn do domu není rozveden, nicméně je přiveden k hranici pozemku. V současné době čekáme na zprovoznění elektropřípojky – smlouva na připojení odběrného místa k síti je již podpesána, očekáváme připojení v řádu týdnů. Svou energetickou náročností spadá dům do třídy „G“.

Dům po dokončení rekonstrukce nebyl obýván – nový majitel tedy bude jeho prvním uživatelem. Díky své poloze mimo rušnou část města nabízí klidné bydlení pro menší rodinu nebo pár, navíc bez starostí s péčí o velký pozemek. Je ideální alternativou bydlení v bytě.

Staré Město leží v těsné blízkosti Uherského Hradiště s bohatou občanskou vybaveností. Cca 1,5 km od domu se nachází nákupní centrum, základní a mateřská škola jsou téměř „za domem“.  Lokalita je velmi dobře dostupná linkami MHD, vlakem i autem.

Jelikož jsme přímí majitelé nemovitosti, neplatíte žádnou provizi. Po dohodě je možné financování na splátky. Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a ozvěte se nám!

Parametry nemovitosti

Konstrukce

Smíšená
.

Výměry

Plocha užitná: 58 m²
Plocha pozemku: 100 m²

Vlastnictví

Osobní

Vytápění objektu

Elektrokotel, krbová kamna na tuhá paliva

Ohřev vody

Elektrický bojler

Z

Stav

Po rekonstrukci

Pozemek

Výměra pozemku je 100 m2. K domu náleží dvorek.

p

Inženýrské sítě

Voda: Objekt je napojen na vodovodní řad, provozovatel Slovácké vodárny a kanalizace.
Kanalizace: Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace.
Elektřina: 230/400 V, elektroinstalace v mědi.
Plyn: Plyn do objektu není zaveden.

Fotogalerie

1) Kontakt - telefon/e-mail

Spojíme se, zjistíme vaše požadavky a sdělíme vám detailnější informace o nemovitosti. V případě vašeho zájmu se domluvíme na prohlídce.

2) Prohlídka

Domluvíme si termín prohlídky, abyste zjistili, zda se vám nemovitost líbí. Na prohlídku s sebou můžete vzít odborného konzultanta, právníka či svoje příbuzné.

p

3) Více informací

Pro více informací o nemovitosti obstaráme projektovou dokumentaci k objektu, pokud je dochována. Zodpovíme vám také další konkrétní dotazy ohledně nemovitosti.

4) Financování

V případě financování nemovitosti hypotečním úvěrem projdeme vaše možnosti ohledně získání hypotéky s naším specialistou. Navrhneme pro vás vhodné řešení a pomůžeme s vyřízením hypotéčního úvěru.

5) Rezervace

V případě vašeho vážného zájmu sepíšeme trojstrannou rezervační smlouvu. V této se prodávající zaváže prodat vám nemovitost, my jako realitní kancelář se zavážeme zprostředkovat prodej nemovitosti a vy jako kupující se zavážete nemovitost koupit. Vzor rezervační smlouvy vám bude předem zaslán, abyste si smlouvu mohli v klidu prostudovat s Vaším advokátem. Následně uhradíte blokovací depozitum na účet naší realitní kanceláře, případně jeho platba proběhne jiným způsobem dle naší vzájemné domluvy. Nemovitost pak bude stažena z inzerce a rezervována pro vás

6) Kupní smlouva, smlouva o úschově

Jako realitní kancelář hradíme vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově. Smlouvy vám budou v připraveném znění poslány k nahlédnutí a k připomínkování. Po odsouhlasení smluv všemi smluvními stranami zajistíme jejich podpis.

7) Hlídání procesu koupě

Naše realitní kancelář bude jako vedlejší účastník hlídat celý proces koupě a převod vlastnického práva, případně zástavních či jiných práv. Dohlédneme na řádné předání nemovitosti novému majiteli a výplatu kupní ceny prodávajícímu. Zajistíme taktéž předání průkazu energetické náročnosti budovy (PENB).

8) Předávací protokol

Vyhotovíme předávací protokol jakožto oficiální potvrzení předání a převzetí nemovitosti. V tomto protokolu budou mimo jiné uvedena všechna média, která se budou po předání nemovitosti převádět na nového majitele. Pomůžeme vám zjistit, co vše bude potřeba k úspěšnému a rychlému přepisu elektřiny, vody, plynu, internetu a dalších služeb.

9) Závěr

Realitní kancelář bude kontrolovat proces koupě až do okamžiku, kdy bude nemovitost předána kupujícímu, kupní cena bude vyplacena prodávajícímu a bude zajištěn přepis energií na vás jako na nového vlastníka nemovitosti.

 

Kontakt

+420 775 744 591
info@remitreal.cz