Prodej RD 70 m², Buchlovice

REZERVOVÁNO 

Popis nemovitosti

Tento starší rodinný dům o současné dispozici 1+1 je určen k celkové rekonstrukci. Stavební úpravou lze docílit rozšíření dispozice na 2+1. Pod domem se nachází prostorný klenbový sklep o rozloze 25 m2. Střecha je sedlová s eternitovou krytinou, okna dvojitá dřevěná. Stropy v domě jsou dřevěné – trámové, fasáda domu břízolit, nezateplená. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, uvádíme proto třídu G. 

Do domu se vchází brankou přes předzahrádku. Ze vstupní chodby vedou vstupy do koupelny, na samostatné WC a do kuchyně. Obytná místnost (pokoj) je přístupný z kuchyně. V přízemí nalezeme ještě další místnost (dílnu), kterou lze v případě zájmu stavební úpravou přebudovat, a rozšířit tak obytnou část domu. V případě zájmu o rekonstrukci zajistíme stavební firmu. V podkroví se nachází půda. 

Do domu je zavedena elektřina a plyn (topení + vaření), plynoměr je aktuálně demontován, voda z vodovodního řadu, odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Vytápění zajišťují plynové Gamatky. Parkovat lze na obecním pozemku u domu. Pokud nestojíte o starosti s údržbou zahrady, malá zahrádka Vám umožní příjemné posezení a relax.

Průkaz energetické náročnosti zatím nebyl dodán, proto uvádíme energetickou náročnost G. Dům bude předán vyklizený. 

Parametry nemovitosti

Konstrukce

Smíšená – pálená a nepálená cihla
.

Výměry

Plocha užitná: 45 m²
Plocha pozemku: 104 m²

Vlastnictví

Osobní

Vytápění objektu

Gamat (plyn)

Ohřev vody

 –

Z

Stav

K rekonstrukci

Pozemek

Výměra pozemku je 104 m2. Na pozemku se nachází malá oplocená zahrádka. 

p

Inženýrské sítě

Voda: Objekt je napojen na vodovodní řad, provozovatel Slovácké vodárny a kanalizace.
Kanalizace: Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace.
Elektřina: Objekt je napojen k elektrické síti (230 V), elektroinstalace je původní (hliník).
Plyn: Plyn je do objektu zaveden, plynoměr se nachází v domě – aktuálně je demontován.

Fotogalerie

1) Kontakt - telefon/e-mail

Spojíme se, zjistíme vaše požadavky a sdělíme vám detailnější informace o nemovitosti. V případě vašeho zájmu se domluvíme na prohlídce.

2) Prohlídka

Domluvíme si termín prohlídky, abyste zjistili, zda se vám nemovitost líbí. Na prohlídku s sebou můžete vzít odborného konzultanta, právníka či svoje příbuzné.

p

3) Více informací

Pro více informací o nemovitosti obstaráme projektovou dokumentaci k objektu, pokud je dochována. Zodpovíme vám také další konkrétní dotazy ohledně nemovitosti.

4) Financování

V případě financování nemovitosti hypotečním úvěrem projdeme vaše možnosti ohledně získání hypotéky s naším specialistou. Navrhneme pro vás vhodné řešení a pomůžeme s vyřízením hypotéčního úvěru.

5) Rezervace

V případě vašeho vážného zájmu sepíšeme trojstrannou rezervační smlouvu. V této se prodávající zaváže prodat vám nemovitost, my jako realitní kancelář se zavážeme zprostředkovat prodej nemovitosti a vy jako kupující se zavážete nemovitost koupit. Vzor rezervační smlouvy vám bude předem zaslán, abyste si smlouvu mohli v klidu prostudovat s Vaším advokátem. Následně uhradíte blokovací depozitum na účet naší realitní kanceláře, případně jeho platba proběhne jiným způsobem dle naší vzájemné domluvy. Nemovitost pak bude stažena z inzerce a rezervována pro vás

6) Kupní smlouva, smlouva o úschově

Jako realitní kancelář hradíme vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově. Smlouvy vám budou v připraveném znění poslány k nahlédnutí a k připomínkování. Po odsouhlasení smluv všemi smluvními stranami zajistíme jejich podpis.

7) Hlídání procesu koupě

Naše realitní kancelář bude jako vedlejší účastník hlídat celý proces koupě a převod vlastnického práva, případně zástavních či jiných práv. Dohlédneme na řádné předání nemovitosti novému majiteli a výplatu kupní ceny prodávajícímu. Zajistíme taktéž předání průkazu energetické náročnosti budovy (PENB).

8) Předávací protokol

Vyhotovíme předávací protokol jakožto oficiální potvrzení předání a převzetí nemovitosti. V tomto protokolu budou mimo jiné uvedena všechna média, která se budou po předání nemovitosti převádět na nového majitele. Pomůžeme vám zjistit, co vše bude potřeba k úspěšnému a rychlému přepisu elektřiny, vody, plynu, internetu a dalších služeb.

9) Závěr

Realitní kancelář bude kontrolovat proces koupě až do okamžiku, kdy bude nemovitost předána kupujícímu, kupní cena bude vyplacena prodávajícímu a bude zajištěn přepis energií na vás jako na nového vlastníka nemovitosti.

 

Kontakt

+420 775 744 591
info@remitreal.cz