Prodej stavebního pozemku 2 120 m², Korytná

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek nacházející se v obci Korytná ve Zlínském kraji.

Celková výměra pozemku je 2 120 m2 (p.č. 1537/2) – v říjnu roku 2023 došlo ke změně číslování a výměry původních parcel. Dle katastru nemovitostí se parcela eviduje jako zahrada, ale dle územního plánu se jedná o parcelu v zastavěném území, kategorie BI a pozemek lze uvažovat jako pozemek určený k zástavbě běžným rezidenčním objektem.

Pozemek se nachází v bytové zóně a přístup k němu je po veřejné asfaltové komunikaci. U hranice pozemku z uliční strany jsou inženýrské sítě (vodovod, plynovod STL, poblíž je i elektřina). Pozemek má uliční šíři 12 m a celkovou délku 160 m. Na pozemku roste několik ovocných stromů a je zde umístěna také betonová studna (kvalita vody nelze uvažovat jako pitná).

Videoprohlídka

Parametry nemovitosti

.

VýměrA

Celková plocha pozemku: 2 120 m²
,

šířka pozemku

12 m

Vlastnictví

Osobní

Využití pozemku

Pozemek určený k bydlení.

Z

Příjezd a přístup

Z asfaltové komunikace

Svažitost

Pozemek se svažuje od příjezdové silnice směrem dolů.

p

Inženýrské sítě

Všechny inženýrské sítě jsou u pozemku.

Postup koupě

1) Kontakt - telefon/e-mail

Spojíme se, zjistíme vaše požadavky a sdělíme vám detailnější informace o nemovitosti. V případě vašeho zájmu se domluvíme na prohlídce.

2) Prohlídka

Domluvíme si termín prohlídky, abyste zjistili, zda se vám nemovitost líbí. Na prohlídku s sebou můžete vzít odborného konzultanta, právníka či svoje příbuzné.

p

3) Více informací

Pro více informací o nemovitosti obstaráme projektovou dokumentaci k objektu, pokud je dochována. Zodpovíme vám také další konkrétní dotazy ohledně nemovitosti.

4) Financování

V případě financování nemovitosti hypotečním úvěrem projdeme vaše možnosti ohledně získání hypotéky s naším specialistou. Navrhneme pro vás vhodné řešení a pomůžeme s vyřízením hypotéčního úvěru.

5) Rezervace

V případě vašeho vážného zájmu sepíšeme trojstrannou rezervační smlouvu. V této se prodávající zaváže prodat vám nemovitost, my jako realitní kancelář se zavážeme zprostředkovat prodej nemovitosti a vy jako kupující se zavážete nemovitost koupit. Vzor rezervační smlouvy vám bude předem zaslán, abyste si smlouvu mohli v klidu prostudovat s Vaším advokátem. Následně uhradíte blokovací depozitum na účet naší realitní kanceláře, případně jeho platba proběhne jiným způsobem dle naší vzájemné domluvy. Nemovitost pak bude stažena z inzerce a rezervována pro vás

6) Kupní smlouva, smlouva o úschově

Jako realitní kancelář hradíme vyhotovení kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově. Smlouvy vám budou v připraveném znění poslány k nahlédnutí a k připomínkování. Po odsouhlasení smluv všemi smluvními stranami zajistíme jejich podpis.

7) Hlídání procesu koupě

Naše realitní kancelář bude jako vedlejší účastník hlídat celý proces koupě a převod vlastnického práva, případně zástavních či jiných práv. Dohlédneme na řádné předání nemovitosti novému majiteli a výplatu kupní ceny prodávajícímu. Zajistíme taktéž předání průkazu energetické náročnosti budovy (PENB).

8) Předávací protokol

Vyhotovíme předávací protokol jakožto oficiální potvrzení předání a převzetí nemovitosti. V tomto protokolu budou mimo jiné uvedena všechna média, která se budou po předání nemovitosti převádět na nového majitele. Pomůžeme vám zjistit, co vše bude potřeba k úspěšnému a rychlému přepisu elektřiny, vody, plynu, internetu a dalších služeb.

9) Závěr

Realitní kancelář bude kontrolovat proces koupě až do okamžiku, kdy bude nemovitost předána kupujícímu, kupní cena bude vyplacena prodávajícímu a bude zajištěn přepis energií na vás jako na nového vlastníka nemovitosti.

 

Kontakt

+420 775 744 591
info@remitreal.cz